Serwis naprawczy
plendeitru

serwis klimatyzacji

Serwis
klimatyzacji

klimakonwektory, klimatyzatory, minichillery, szafy klimatyzacji precyzyjnej, agregaty wody lodowej, zdalne skraplacze, drycoolery


automatyka klimatyzacji

Automatyka
klimatyzacji

automatyka central wentylacyjnych, układy sterowania, monitoring HVACR, sterowniki klimakonwektorów, siłowniki i zawory


Montaż klimatyzacji

Montaż
klimatyzacji

instalacje wody lodowej, systemy VRF, klimatyzacja precyzyjna, chłodzenie IT, FreeCooling, odzysk ciepła

Pracownicy serwisu ACS Serwis Klimatyzacji są zawsze do Państwa dyspozycji w celu profesjonalnej realizacji gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych napraw urządzeń oraz instalacji klimatyzacyjnych i chłodzenia przemysłowego.

 

serwis naprawczyNasze doświadczenie w konserwacji urządzeń i systemów klimatyzacji oraz podzespołów automatyki przemysłowej, pozwala zapewnić naszym klientom wysoce wykwalifikowany zespół do napraw szerokiego zakresu urządzeń i instalacji chłodzenia technologicznego i chłodzenia przemysłowego. Na każdym etapie przeprowadzanych napraw oraz prac konserwacyjnych stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części i sprawdzone podzespoły zamienne.


Zgłoszenia serwisowe rejestrowane są w godzinach 8.00 – 16.00, od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 42 213 01 34, oraz przez całą dobę na adres e-mail i numer komórkowy.

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001

Certyfikat ISO 9001 i 14001

Koniec freonu R22

Całkowity zakaz stosowania freonu R22

wykrzyknik

Sprawdź szczegóły...

Nasze dane w kodzie QR
Kod QR

© ACS Serwis Klimatyzacji Mariusz Rechciński
ul. Słoneczna 16, 95-030 Rzgów POLSKA
kom. 509 411 668. tel/faks +4842 213 01 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należymy do
kfch logo