Dokumenty
plendeitru

serwis klimatyzacji

Serwis
klimatyzacji

klimakonwektory, klimatyzatory, minichillery, szafy klimatyzacji precyzyjnej, agregaty wody lodowej, zdalne skraplacze, drycoolery


automatyka klimatyzacji

Automatyka
klimatyzacji

automatyka central wentylacyjnych, układy sterowania, monitoring HVACR, sterowniki klimakonwektorów, siłowniki i zawory


Montaż klimatyzacji

Montaż
klimatyzacji

instalacje wody lodowej, systemy VRF, klimatyzacja precyzyjna, chłodzenie IT, FreeCooling, odzysk ciepła

Dokumenty

Dozwolone i niedozwolone wykorzystanie witryny oraz własność zawartości witryny.

Nota prawnaZawartość witryny oraz dowolny jej fragment stanowi własność firmy ACS Serwis Klimatyzacji lub jej dostawców treści i technologii oraz jest chroniona prawami autorskimi i innymi prawami. Firma ACS Serwis Klimatyzacji upoważnia użytkowników do przeglądania i pobierania materiałów umieszczonych w niniejszej witrynie wyłącznie dla potrzeb prywatnych, informacyjnych i nie komercyjnych, pod warunkiem zachowania na kopiach wszystkich informacji o prawach autorskich oraz innych informacji dotyczących własności umieszczonych w materiałach oryginalnych.

Priorytetowym celem firmy ACS Serwis Klimatyzacji Mariusz Rechciński z siedzibą w Rzgowie jest stałe spełnianie wymagań Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości usług w zakresie serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, instalacji i systemów chłodzenia przemysłowego, chłodzenia technologicznego maszyn, procesów, przestrzeni produkcyjnych i handlowych oraz projektowania, wykonawstwa i montażu systemów automatyki klimatyzacji, przemysłowej oraz budynków, układów klimatyzacji w małych i dużych obiektach o charakterze indywidualnym i przemysłowym.

Zapewnienie bezpiecznych i ergonomicznych warunków pracy dla każdego pracownika leży u podstaw naszej działalności.


Na co dzień dbamy aby podejmowane przez nas decyzje i działania uwzględniały aspekty bezpieczeństwa pracy, oraz aby w ich podejmowaniu nie brakowało nam wiedzy i wyposażenia niezbędnych do realizacji oferowanych przez nas usług.

Branżowy Kodeks Etyczny
przedsiębiorstw sektora chłodniczego                                                            pdf pobierz w wersji PDF

 Preambuła

Nadrzędnym celem "Krajowego Forum Chłodnictwa" Związku Pracodawców (KFCh) jest rozszerzanie swobody i możliwości współpracy oraz porozumienia pracodawców branży chłodniczej ze środowiskiem pracowników oraz użytkowników urządzeń chłodniczych. Intencją Członków KFCh jest ponadto wszechstronny rozwój branży chłodniczej, podnoszenie standardów etycznych i zawodowych w tej dziedzinie oraz ochrona praw i reprezentowanie interesów Członków Związku.

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001

Certyfikat ISO 9001 i 14001

Koniec freonu R22

Całkowity zakaz stosowania freonu R22

wykrzyknik

Sprawdź szczegóły...

Nasze dane w kodzie QR
Kod QR

© ACS Serwis Klimatyzacji Mariusz Rechciński
ul. Słoneczna 16, 95-030 Rzgów POLSKA
kom. 509 411 668. tel/faks +4842 213 01 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należymy do
kfch logo