Automatyka
plendeitru

serwis klimatyzacji

Serwis
klimatyzacji

klimakonwektory, klimatyzatory, minichillery, szafy klimatyzacji precyzyjnej, agregaty wody lodowej, zdalne skraplacze, drycoolery


automatyka klimatyzacji

Automatyka
klimatyzacji

automatyka central wentylacyjnych, układy sterowania, monitoring HVACR, sterowniki klimakonwektorów, siłowniki i zawory


Montaż klimatyzacji

Montaż
klimatyzacji

instalacje wody lodowej, systemy VRF, klimatyzacja precyzyjna, chłodzenie IT, FreeCooling, odzysk ciepła

Zajmujemy się kompleksową automatyzacją procesów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i ciepłowniczych. Projektujemy, dostarczamy i montujemy systemy automatyki przemysłowej i automatyki budynków. Oferujemy konsultacje techniczne i usługi projektowe. Zajmujemy się doborem i kompletacją urządzeń i oprogramowania, wykonawstwem i integracją systemów.

 

Automatyka klimatyzacjiKorzystamy z różnorodnych rozwiązań i konfiguracji, tak aby spełnić wymagania danego obiektu. Priorytetem jest dla nas zapewnienie bezpiecznej, komfortowej i optymalnej pracy całego systemu.

Proponujemy rozwiązania autonomiczne z możliwością rozszerzenia o wizualizację oraz sieciowe, wykorzystujące różnorodne protokoły, umożliwiające zdalny monitoring i zarządzanie.

W naszych rozwiązaniach proponujemy i stosujemy elementy tylko znanych i sprawdzonych producentów.

 

szafa automatykiNaszą specjalnością są układy automatyki do obsługi chłodzenia instalacji technicznej pracowni Rezonansu Magnetycznego (MR) które projektujemy i dostarczamy we współpracy z firmą GE Medical System.

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem i partnerem firmy BELIMO - producenta siłownikówi i zaworów do instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych.

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001

Certyfikat ISO 9001 i 14001

Koniec freonu R22

Całkowity zakaz stosowania freonu R22

wykrzyknik

Sprawdź szczegóły...

Nasze dane w kodzie QR
Kod QR

© ACS Serwis Klimatyzacji Mariusz Rechciński
ul. Słoneczna 16, 95-030 Rzgów POLSKA
kom. 509 411 668. tel/faks +4842 213 01 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należymy do
kfch logo