Zawory i siłowniki Belimo
plendeitru

serwis klimatyzacji

Serwis
klimatyzacji

klimakonwektory, klimatyzatory, minichillery, szafy klimatyzacji precyzyjnej, agregaty wody lodowej, zdalne skraplacze, drycoolery


automatyka klimatyzacji

Automatyka
klimatyzacji

automatyka central wentylacyjnych, układy sterowania, monitoring HVACR, sterowniki klimakonwektorów, siłowniki i zawory


Montaż klimatyzacji

Montaż
klimatyzacji

instalacje wody lodowej, systemy VRF, klimatyzacja precyzyjna, chłodzenie IT, FreeCooling, odzysk ciepła

Zawory i siłowniki Belimo posiadają ugruntowaną pozycję lidera rynku gwarantując doskonałe funkcjonowanie, zwiększenie sprawności energetycznej oraz maksymalne oszczędności we wszystkich zastosowaniach. Można je spotkać w wielu aplikacjach systemów grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz ochrony przeciwpożarowej. Produkty Belimo są niezawodne i trwałe, a przy tym nie wymagają konserwacji. Cechują się znakomitym stosunkiem wartości użytkowej do ceny, a koszty ich zakupu zwracają się przeważnie po czasie nie dłuższym niż osiemnaście do dwudziestu czterech miesięcy.

 

belimo woda

INNOWACJA

Unikalna kryza regulacyjna zaworów wodnych, zapewniająca stałoprocentową charakterystykę jest stosowana w zaworach z przepływem niezależnym od ciśnienia oraz niedrogich zaworach regulacyjnych, które zostały sprawdzone w praktyce ponad milion razy. Najnowsze modele zaworów Belimo są przystosowane do wysokich temperatur oraz ciśnień różnicowych. Podobnie jak zawory odcinające, są całkowicie szczelne w pozycji zamkniętej, dzięki czemu pozwalają na zminimalizowanie strat energii spowodowanych przepływem pełzającym.

 

SPÓJNA FILOZOFIA

Szeroki wybór siłowników zaworów wodnych o dużym momencie obrotowym i małym zużyciu energii, które zostały zaprojektowane zgodnie z tą samą, spójną filozofią sterowania, a także współpracują z identycznymi akcesoriami, co siłowniki do regulacji przepływu powietrza. Takie podejście ułatwia projektowanie, jak również pozwala na obniżenie kosztów montażu, obsługi, serwisowania i konserwacji. Oferta obejmuje siłowniki ze specjalnymi obudowami ochronnymi do pracy w zanieczyszczonej atmosferze, jak również szybko działające siłowniki umożliwiające realizowanie najbardziej skomplikowanych zadań regulacyjnych.

 

NISKIE KOSZTY INTEGRACJI Z BMS

Firma Belimo oferuje produkty pozwalające na tworzenie różnorodnych rozwiązań zintegrowanych. Dzięki siłownikom z protokołem cyfrowym, do jednej pętli szyny Belimo MP-Bus® można podłączyć maksymalnie osiem różnych urządzeń sterujących wraz z jednym czujnikiem aktywnym lub pasywanym i zintegrować je w system wyższego poziomu LonWorks, EIB/KNX, Ethernet TCP/IP, Profibus, DP, itp. Funkcję urządzenia nadrzędnego szyny MP może pełnić łącze firmy Belimo, jak również łącza i regulatory DDC z interfejsem szyny MP innych producentów. W rezultacie można obniżyć koszt okablowania nawet o 90 procent !


belimo powietrze

WSPÓŁPRACA Z ZAWORAMI INNYCH PRODUCENTÓW

Siłowniki Belimo można szybko montować na zaworach pochodzących od różnych producentów (Retrofit) – bez użycia specjalnych narzędzi, czy wykonywania skomplikowanych regulacji mechanicznych. Moment obrotowy, czas ruchu, kąt obrotu oraz sygnały nastawczy i sprzężenia zwrotnego można dostosować do indywidualnych potrzeb.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001

Certyfikat ISO 9001 i 14001

Koniec freonu R22

Całkowity zakaz stosowania freonu R22

wykrzyknik

Sprawdź szczegóły...

Nasze dane w kodzie QR
Kod QR

© ACS Serwis Klimatyzacji Mariusz Rechciński
ul. Słoneczna 16, 95-030 Rzgów POLSKA
kom. 509 411 668. tel/faks +4842 213 01 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należymy do
kfch logo