Kobiety w chłodnictwie

utworzone przez | 8 marca 2024 | Wydarzenia

Dla wszystkich niesamowitych kobiet na świecie – dziś obchodzimy wasz dzień! Niech każda z was wie, że jesteście niezastąpione, niepowtarzalne i piękne. Dziękujemy za waszą siłę, waszą odwagę i waszą miłość. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

 

 

woman enjoyingflowers

Przy tej okazji chcielibyśmy zachęcić wszystkie Panie pracujące w branżyHVAC i RACHP do podjęcia wyzwania ogłoszonego przez  AREA i Światowy Dzień Chłodnictwa (WRD). Organizacje ogłosiły drugą edycję konkursu wideo dotyczącego najlepszych praktyk dla kobiet w UE w branży chłodniczej.

Wyzwanie polega na udostępnieniu filmu przedstawiającego najlepsze praktyki w projektowaniu i stosowaniu systemów RACHP i/lub obsługi urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych lub pomp ciepła.

Film należy opublikować prywatnie na stronie AREA na Facebooku: „AREA” lub wysłać na adres info@area-eur.be do północy w niedzielę 7 kwietnia 2024 r.

Women i cooling

Wygraj!

Laureatka otrzyma Nagrodę oraz kwotę 1000 euro, która zostanie wręczona w Belfaście podczas Kolacji wydanej przez sekretariat Światowego Dnia Chłodnictwa i Prezydenta AREA.
Członkowie AREA, ATF i BESA, będą sponsorować przelot, zakwaterowanie, kolację i udział w Walnym Zgromadzeniu AREA.
Nazwisko laureatki zostanie oficjalnie ogłoszone 24 maja podczas Zgromadzenia Ogólnego AREA w Belfaście.

Szczególy na stronie https://area-eur.be/news/area-women-cooling-video-competition-2nd-edition